Autokary

Może Ci się również spodoba

15 komentarzy

 1. Luiza pisze:

  Również dziękujemy za opiekę w szczególności nad ręką Szymona „szarego” 🙂 Sempai Paweł -serce -wzrost słuszny przewyższa:)
  Pozdrawiamy całą kadrę
  Niech nic się nie zmienia.
  A blog, ech palce lizać 🙂

 2. WIEEEEEEELKIE dzieki. Już po raz 3 Paweł wrócił w obozu pełen wrażeń i zadowolenia.
  Dziękuję wszystkim SEMPAJOM. dzięki za wskazówki i cenne uwagi z tego roku i lat poprzednich.
  dzięki za wychowanie nie tylko naszych pociech ale i nas starych koni :).

 3. robert pisze:

  Pani Izo, Baaardzo dzięki za Stonka Gate i za zdjęcia na FB.
  Profeska jak zwykle. Pozdrawiam i czekam na przyszłoroczny obóz.
  Robert M

 4. AsiaK. pisze:

  Staś J. z Rodzicami również bardzo dziękujemy:)))) za 10 dni wspaniałej szkoły i za uwagi wychowawcze także! Dobrego odpoczynku Sempai Jarku. Pozdrowienia dla wszystkich!!!!!

 5. Beata Sierańska pisze:

  Nam też – jak zwykle zresztą – bardzo się podobało i dziękujemy całej Kadrze za pomysł, poświęcony czas i opiekę nad dzieciakami. Szczególne podziękowania chcielibyśmy przekazać Rodzicom Tomka i samemu Tomkowi z grupy Żółtych za pomoc i wsparcie dla naszego syna Bartka.
  POSZUKIWANY – POSZUKIWANA – książka z bajkami! – charakterystyczna twarda i bardzo kolorowa (tęczowa) okładka, podpisana w środku (albo na końcu:-)): Bartosz Sierański. Jeśli komuś uda się trafić na jej ślad, proszę o kontakt 501458594
  Pozdrawiam

  • DM pisze:

   Tomek z Żółtych jednych wspierał a inne dzieci niestety dosyć boleśnie gnębił, co mu raczej chwały nie przynosi. Jest on niestety jedynym złym wspomnieniem mojego dziecka z obozu. Cała reszta – rewelacja, dziękujemy

 6. Sabina, Marek i Kuba pisze:

  Jeszcze raz serdeczne podziękowania za wspaniale spędzony czas na obozie – . Podziękowania od rodziców i samego uczestnika Jakuba Iwańczyka – oczywiście dla Sempai Jarka – grupa Pomarańczowa :))))

 7. iwona pisze:

  Przyłączam się do podziękowań za opiekę i dobre wspomnienia mojego młodego WIELKIE DZIĘKI Sempai Paweł -od szarych,obserwacje i WSKAZÓWKI jak najbardziej pomocne 🙂

 8. nikac pisze:

  A ja bardzo dziękuję za opiekę i działania wychowawcze na moim młodym. Mam nadzieję na więcej i więcej w nadchodzącym roku (szkolnym).
  Serdecznie pozdrawiam

  • Agatro pisze:

   My również chcemy podziękować za opiekę oraz za bardzo pożądane fotki i wieści z Jakubowa 🙂

 9. ab@wp.pl pisze:

  Ja w kwesti formalno-wychowawczej . Czy dzieci „niby” starsze niosące pomoc we wnoszeniu i znoszeniu walizek dzieci młodszych musza je NISZCZYC ? czy jest nad tym nadzór opiekunów ? NIe sądze po ogledzinach walizki w ubieglym roku i w tym roku !

  • toranagayoshi pisze:

   Nie wiem, a czym polega to zniszczenie – ale jeśli chodzi o noszenie walizek – to jeśli noszą je starsi, to nie tłuką nimi po schodach i obchodzą się z nimi normalnie. Właśnie taka jest idea. Noszenie walizek tak jak i całe pakowanie i rozpakowywanie autokarów odbywa pod nadzorem i w sposób skoordynowany, ale rzecz jasna, wychowawcy nie biegają za każdym. Natomiast często zdarza się, że sam mały delikwent m takie parcie, że bierze się za targanie walizki z własnej incjatywy i zanim zostanie przechwycony – to bywa z walizką różnie.

 10. darek sieranski pisze:

  Czy nadal oponienie numeru 1 to 40min tzn parking przy raclawickiej około 14.40? Pzdr darek Sieranski
  O

 11. toranagayoshi pisze:

  ponieważ w związku z opóźnieniem pierwszego może się nam zrobić kumulacja 2 autokarów, bardzo prosimy o rozsądne parkowanie 🙂

 12. toranagayoshi pisze:

  Autokar nr 1 ma opóźnienie trasowe ok 40 min