Autokary

Może Ci się również spodoba

15 komentarzy

  1. Luiza pisze:

    Również dziękujemy za opiekę w szczególności nad ręką Szymona „szarego” 🙂 Sempai Paweł -serce -wzrost słuszny przewyższa:)
    Pozdrawiamy całą kadrę
    Niech nic się nie zmienia.
    A blog, ech palce lizać 🙂

  2. WIEEEEEEELKIE dzieki. Już po raz 3 Paweł wrócił w obozu pełen wrażeń i zadowolenia.
    Dziękuję wszystkim SEMPAJOM. dzięki za wskazówki i cenne uwagi z tego roku i lat poprzednich.
    dzięki za wychowanie nie tylko naszych pociech ale i nas starych koni :).

  3. robert pisze:

    Pani Izo, Baaardzo dzięki za Stonka Gate i za zdjęcia na FB.
    Profeska jak zwykle. Pozdrawiam i czekam na przyszłoroczny obóz.
    Robert M

  4. AsiaK. pisze:

    Staś J. z Rodzicami również bardzo dziękujemy:)))) za 10 dni wspaniałej szkoły i za uwagi wychowawcze także! Dobrego odpoczynku Sempai Jarku. Pozdrowienia dla wszystkich!!!!!

  5. Beata Sierańska pisze:

    Nam też – jak zwykle zresztą – bardzo się podobało i dziękujemy całej Kadrze za pomysł, poświęcony czas i opiekę nad dzieciakami. Szczególne podziękowania chcielibyśmy przekazać Rodzicom Tomka i samemu Tomkowi z grupy Żółtych za pomoc i wsparcie dla naszego syna Bartka.
    POSZUKIWANY – POSZUKIWANA – książka z bajkami! – charakterystyczna twarda i bardzo kolorowa (tęczowa) okładka, podpisana w środku (albo na końcu:-)): Bartosz Sierański. Jeśli komuś uda się trafić na jej ślad, proszę o kontakt 501458594
    Pozdrawiam

    • DM pisze:

      Tomek z Żółtych jednych wspierał a inne dzieci niestety dosyć boleśnie gnębił, co mu raczej chwały nie przynosi. Jest on niestety jedynym złym wspomnieniem mojego dziecka z obozu. Cała reszta – rewelacja, dziękujemy

  6. Sabina, Marek i Kuba pisze:

    Jeszcze raz serdeczne podziękowania za wspaniale spędzony czas na obozie – . Podziękowania od rodziców i samego uczestnika Jakuba Iwańczyka – oczywiście dla Sempai Jarka – grupa Pomarańczowa :))))

  7. iwona pisze:

    Przyłączam się do podziękowań za opiekę i dobre wspomnienia mojego młodego WIELKIE DZIĘKI Sempai Paweł -od szarych,obserwacje i WSKAZÓWKI jak najbardziej pomocne 🙂

  8. nikac pisze:

    A ja bardzo dziękuję za opiekę i działania wychowawcze na moim młodym. Mam nadzieję na więcej i więcej w nadchodzącym roku (szkolnym).
    Serdecznie pozdrawiam

    • Agatro pisze:

      My również chcemy podziękować za opiekę oraz za bardzo pożądane fotki i wieści z Jakubowa 🙂

  9. ab@wp.pl pisze:

    Ja w kwesti formalno-wychowawczej . Czy dzieci „niby” starsze niosące pomoc we wnoszeniu i znoszeniu walizek dzieci młodszych musza je NISZCZYC ? czy jest nad tym nadzór opiekunów ? NIe sądze po ogledzinach walizki w ubieglym roku i w tym roku !

    • toranagayoshi pisze:

      Nie wiem, a czym polega to zniszczenie – ale jeśli chodzi o noszenie walizek – to jeśli noszą je starsi, to nie tłuką nimi po schodach i obchodzą się z nimi normalnie. Właśnie taka jest idea. Noszenie walizek tak jak i całe pakowanie i rozpakowywanie autokarów odbywa pod nadzorem i w sposób skoordynowany, ale rzecz jasna, wychowawcy nie biegają za każdym. Natomiast często zdarza się, że sam mały delikwent m takie parcie, że bierze się za targanie walizki z własnej incjatywy i zanim zostanie przechwycony – to bywa z walizką różnie.

  10. darek sieranski pisze:

    Czy nadal oponienie numeru 1 to 40min tzn parking przy raclawickiej około 14.40? Pzdr darek Sieranski
    O

  11. toranagayoshi pisze:

    ponieważ w związku z opóźnieniem pierwszego może się nam zrobić kumulacja 2 autokarów, bardzo prosimy o rozsądne parkowanie 🙂

  12. toranagayoshi pisze:

    Autokar nr 1 ma opóźnienie trasowe ok 40 min